  • : F5-6000J3636F32GX2-IS
  • : RAM Памет
  • : 8 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
F5-6000J3636F32GX2-IS
Aegis 5
DDR5-6000 CL36-36-36-96 1.35V
64GB (2x32GB)
Intel XMP / AMD EXPO
F5-6000J3636F32GX2-IS
Aegis 5
DDR5-6000 CL36-36-36-96 1.35V
64GB (2x32GB)
Intel XMP / AMD EXPO
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип паметDDR5
Тип паметDDR5
Честота (MHz)6000 MHz
Честота (MHz)5200 MHz
Капацитет64 GB
Волтаж1.35 V
Честота (MHz)6000 MHz
МодулиDual channel
Волтаж1.35 V
Капацитет64 GB
МодулиDual channel
ЛатентностCL36
ЛатентностCL36
РадиаторНе
РадиаторНе
Другинебуферирана non-ECC
ДругиIntel XMP 3.0
ДругиAMD EXPO
Другинебуферирана non-ECC
ДругиIntel XMP 3.0
ДругиAMD EXPO
LED ПодсветкаНе
LED ПодсветкаНе
Тегло0.11кг
АтрибутСтойност
Капацитет64
Честота (MHz)6000
Форм факторDIMM
Брой модули2
CAS латентност (CL)36
Напрежение (V)1.35
Поддръжка на ECCНе
РадиаторДа
RGB подсветкаНе
XMP/EXPO поддръжкаXMP 3.0 и AMD EXPO
ЦвятЧерен
Тегло0.11кг
G.SKILL Aegis 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz – Intel XMP и AMD EXPO
Подобрете системата си с комплекта памет G.SKILL Aegis 64GB DDR5, предлагащ невероятна скорост от 6000MHz и огромен капацитет от 64GB. Съвместим с Intel XMP 3.0 и AMD EXPO, този комплект гарантира лесен овърклок и максимална производителност за игри, създаване на съдържание и многозадачност.
Ключови Предимства
  • Бързина от 6000MHz — Високата честота на DDR5 драстично подобрява скоростите на трансфер на данни, намалявайки времето за зареждане и повишавайки кадрите в секунда.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Честота6000 MHz
Форм факторDIMM
Брой модули2
CAS латентност (CL)36
Напрежение1.35 V